#1 2010-05-14 17:35:03

Angello_Ricore

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 13
Punktów :   

Podanie na Lidera frakcji Grove Street

OOC :

Powiedz coś o sobie, opowiedz swoją historię Role Play: Mam na imie Dawid mam 17 lat i hm... w GTA zaczelem grać od wakacji, ale z powodow technicznych wprost niechcialo mi się grac... Miałem jakies 4miesaice przerwy od GTA San Andreas, ale pewnego dnia juz kompletnie padl mi komp.. Wiec oddalem go do naprawy wtedy dolozyli mi RAM'u i gitez

Ile masz lat OOC? 17

Dlaczego chciałbyś zostać liderem? Bo myślę ze mam dobre RP, a na serwerze jest duzo sluzb porządkowych wiec pomyslalem ze moge zostac liderem Grove bo nudno, a obecny OG praktycznie na serwerze nie gra.

Dlaczego akurat Ciebie miałabym wybrać? Nie wiem

Wytłumacz pojęcia, postaraj się opisać to własnymi słowami:

OOC- Czat nie dotyczacy gry
IC- czat dotyczacy gry
DM- Zabijanie osob trzecich od tak..
MG- Wykorzystywanie informacji OOC w IC
RK- Zemsta, powrot do miejsca zgonu i zabicie swojego zabojcy
HK- Zabijanie helikopterem
CK- Zabijanie autem
CK( drugie znaczenie ) Zabicie postaci ( zablokowanie postaci )
RP- Odgrywanie realistycznego życia
PG- Wymuszanie akcji RP
SK- Zabijanie graczy na ich spawenie
SK (drugie znaczenie ) - Zabijanie spray'em

IC:

CV
Imię nazwisko: David Filter
Wiek: 19
Obecna Praca: SWAT
Wykształcenie: Zawodowe
Stan cywilny: kawaler
Imiona rodziców: Perry i David ( jego imie po ojcu )

Życiorys:David Filter  majacy obecnie 19 lat urodzil się 29 czerwca 1991r. Żyl w biednej rodzinie. Matka Perry Ojciec David. Chłopak jest czarnucem urodzil sie w Los Santos w pobliskim szpitalu.Angello od samego poczatku w szkole lubial okradasc jakies dlugopisy,piora,gruszki,jabłka,śliwki. Chłopiec byl bardzo niegrzeczny i nieznośny w szkole wogule sie nie uczyl. Praktycznie mial same jedynki jedynie z Wychowania Fizycznego miał same piatki Angello byl bardzo utalentowany fizycznie. Matka zmarła gdy chlopak mial 8lat a ojciec byl alkoholikiem i wprowadzał go w trans alkoholstwa, na początku chłopak palil tylko niedopałki ale to sie z czasem zmieniało, zaczól palic trawke, pić alkohol. Ojciec po pijaku poszedł na dzielnice Vagos nie widzial co robi.. Angello wszystko widzial ale bal sie.Chłopak nie widział co ojciec mówi ale nagle jeden z Vagos wyciagną bron i strzelil w brzych ojca...Zawyły syreny policja sie zjechala a Angello uciekl. Postanowil sie zemscic na Vagos. Zabił jednego z nich ale niestety widziala to policja i trafil on do wiezenia w San Fierro zostal skazany na 30lat w celi siedzial z napakowanym gosciem.. W wieku 15 lat Angello wpadl na pomysł ze nie bedzie sie marnowal w pace wiec postanowil uciec z tamtąd...Kumpel z klatki wysmial go, Powiedział:

-Słychaj chyba sobie kpisz, są tu najlepsze straże w całym San Andreas
Chłopak odparł-
- Coś wymyśle uwierz mi...Wydostane sie z tad i pomszcze ojca.
Kumpel z celi nic nie widzial jego ojciec zostal zamardowany więc zapytal co sie stało z jego ojcem...
- Nigga, a co jest ze twoim starym?
Odpowiedzial:
- Mój ojciec byl alkoholikiem po pijaku poszedł na dzielnice Vagos'..Coś do nich gadal nagle jeden z nich wyciągną strzelbe i strzelil...
- O kurde pomoge ci brachu, jaki masz plan

Angello opowiedzial swoj plan...Razem z kumplem zrealizowali go a był on taki...

1. Zdobyc cos metalowago
2. Przeciac kraty.
3. Wyjsc z cali
4. Zalozenie jakis łachów by ich nie poznali
5. Okradniecie jakiegos wozu i powrot do Los Santos

Niestety kilka nie mogli zdobyc nic metalowego.Więc kumpel z celi postanowil ze zabije straznika i zabierze mu klucze Angello nie chcial sie zgodzic..on nic nie odpowiedzial.
Nastepnego ranka zobaczyl krew na posadce kumpla juz nie było w celi a drzwi byly otwarte..Angello niezapokojony wyszedł zobaczyl wóz przed komisarjatem wsiadl do niego i pojechal..Gdy juz dojechal do Los Santos ppostanowił dojechac do swojego domu..Co zauwarzył? Nie znajomy wóz wszedl z niepokojem do chaty i zobaczyl swojego kumpla z celi zapytał:
- Co ty tu robisz?!
- Pomoge ci pomscic twojego ojca, mialem kiedys do czynienia z tymi gadzinami. To wlasnie przez niech siedzialem
- Ja tak samo

Postanowili jechac na dzielnice Vagos...lecz ich tam nie bylo schowali sie w ich chacie przesziedzieli w niej noc, nagle usłyszli ze ktos podjechal szybko sie schowali. Wszli Vagos'i usiedli na kanapie i rozmawiaja po hiszpansku..NIe wiedzeli o co sie rozchdzoi wiec postanowili po cichu zakrasc sie i zabic ich z noży...Podszli Mark szybciej pobiegl i zarżnoł jednego z nich, dwoje Latynosow odwrucilo sie i zaczelo strzelac w chłopakow...Gdy uciekli z mieszkania kumpel z celi Angello'a dostal w plecy potem w nogi upadł i przestal oddychac...Chłopak zaoszomiony biegł ile sil w nogach odwrucil sie i zobaczyl ze Vagos roztrzeluwuje jego kumpla.Wrucil do domu postanowil załozyć gang i zabic Vago'ow
(( Stara bioga z ego serwa wiec moze sie zdazyc Angello Ricore ))
List Motywacyjny: Odpowiedz OOC. Myślę ze nie bedzie tak nudno na serwerze, dzieki mnie MOZE serwer sie rozkreci, graczy bede testowal IC jak i OOC, mysle ze powolam zadaniu...


GROVE STREET FAMILIES 


David Gomez [ Online ] ( Administrator: Head Admin )

Offline

 

#2 2010-05-15 10:45:07

Matthew Base

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-12
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie na Lidera frakcji Grove Street

Przyjęty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sony-ericsson24.pun.pl www.narutoxgra.pun.pl www.wol.pun.pl www.pokebattlearena.pun.pl www.heroesfactory.pun.pl