#1 2010-05-13 20:05:53

James_Nevil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na lidera Ballas

OOC :

Powiedz coś o sobie, opowiedz swoją historię Role Play: James Nevil urodził się 01.01.1970 w małej wsi Camabery w środkowej Ameryce. Jego rodzice posiadali mały dom i pole.
Gdy James miał 6 lat zmarła mu matka. Ojciec był już stary i nie mógł pracować. Więc James zaczął zarabiać na jedzenie. Pracował jako sprzedawca gazet. Dziennie zarabiał tylko 5$. To nie wystarczało na posiłek dla niego i ojca. James z powodu braku pieniędzy wszedł w świat przestępczy.
Gdy miał 12 lat należał do miejscowego gangu. Pracował jako dostawca broni do klientów. Zarabiał około 30$ dziennie. To już wystarczało na jedzenie.
James gdy miał 15 lat uciekł z gangu i przeniósł się z ojcem do miasta Los Santos. Kupił on za zarobione pieniądze mały domek w dzielnicy Glen Park. Niedługo zmarł jego ojciec. James nie wiedział już co robić. Ale wpadł na wspaniały pomysł. Pomyślał, że dołączy do gangu na terenie Glen Parku. Wszystko szło dobrze do chwili kiedy znalazł go gang z Camabery. Miał na szczęście dużo ludzi w gangu i zdołał się obronić.
Już potem było spokojnie. Gang zdobył jeszcze parę dzielnic. Gdy miał 20 lat był już bezpieczny ze swoim gangiem. Trzymał się jakoś po śmierci obu rodziców.



Ile masz lat OOC? 14

Dlaczego chciałbyś zostać liderem? Ponieważ chce rozwijać ten gang.  Chciałbym żeby gang Ballas był ceniony w mieście.

Dlaczego akurat Ciebie miałabym wybrać? Mam doświadczenie ponieważ grałem na innych serwerach też w gangu Ballas. Zawsze dbałem o dobro gangu.

Wytłumacz pojęcia, postaraj się opisać to własnymi słowami:

OOC- czat nie dotyczący gry
IC- czat dotyczący gry
DM- bezmyślne zabijanie
MG- jest to wykorzystanie informacji OOC w IC
RK- zabijanie z zemsty
HK- zabijanie helikopterem
CK- jest to śmierć postaci Np. gdy odeszła z gangu czyli blokada konta
CK( drugie znaczenie ) - – jest to zabijanie gracza samochodem
RP- odzwierciedlenie prawdziwego życia
PG- jest to wymuszanie na kimś akcji rp
SK- zabijanie osób na ich spawnie
SK (drugie znaczenie ) – zabijanie sprayem

IC:

CV
Imię nazwisko: James Nevil
Wiek: 40
Obecna Praca: bezrobotny
Wykształcenie: średnie
Stan cywilny: kawaler
Imiona rodziców: Bob i Carolina

Życiorys:
List Motywacyjny: Myśle, że jestem odpowiednim kandydatem na LD Ballas. Znam komendy, życie gangu nie jest mi obce. Będę należycie wykonywał swoje obowiązki.

Offline

 

#2 2010-05-13 20:08:59

Matthew Base

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-12
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie na lidera Ballas

Przyjęty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heroesfactory.pun.pl www.sony-ericsson24.pun.pl www.narutoxgra.pun.pl www.powerrangers.pun.pl www.wol.pun.pl