#1 2010-05-18 15:25:48

Nick_Cow

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 19
Punktów :   

Podanie na LD PD

Powiedz coś o sobie, opowiedz swoją historię Role Play:O role play dowiedzialem sie od kolegi gram juz duzo mialem okoo 10-11 serverow na 9 bylem liderem
Ile masz lat OOC? 17

Dlaczego chciałbyś zostać liderem? Lubie bycie liderem. Podoba mi się to. Prawie na każdym serwerze byłem liderem policji lub FBI (raz Hitman Agency).

Dlaczego akurat Ciebie miałabym wybrać? Bycie liderem i komendy mam w małym paluszku. Jakos siegam do oceny 6

Wytłumacz pojęcia, postaraj się opisać to własnymi słowami:

OOC- Czat nie związany z grą
IC- Czta związany z grą
DM- Celowe, przypadkowe zabijanie ludzi
MG- wykorzystanie informacji OOC w IC
RK- np. John zabił Toma i teraz Tom chce się zemścic i go zabic
HK- zabicie za pomocą helikoptera
CK- zabicie w sposób RP, postać nie moze sie logować juz
CK( drugie znaczenie ) zabicie za pomocą auta
RP- realne życie
PG- wymuszanie akcji RP
SK- Zabicie Sprayem
SK (drugie znaczenie ) - Zabijanie na miejscu Spawnu

IC:

CV
Imię nazwisko: Nick Cow
Wiek: 21
Obecna Praca: Rząd
Wykształcenie: Wyższe
Stan cywilny: Nieżonaty
Imiona rodziców: John i Margaret

Życiorys: Nick urodził się 15/08/1989 w Los Santos. Ojciec byl Policjantem. Mały Mike zawsze interesował się Policja. Pewnego dnia zdecydował że będzie ratownikiem. Każdy dzień ćwiczył.  Wreszcie dostał się do szkoły ratowniczej. Teraz gdy skończył ją z wynikiem celującym szuka pracy...
List Motywacyjny:
Moje wykształcenie powinno pomóc w doborze.  Bardzo dobrze kieruję grupą. Mam bardzo dobrze rozwinięte umiejentności taktyczne. Myślę że to wystarczy abym mógł kierować ratownikami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.



Edit Ld PD jest zajety wiec moge zmienic dobra jak tak to chce byc liderem Sanitary Andreas (ci co sprzataja)

Ostatnio edytowany przez Nick_Cow (2010-05-18 16:36:30)

Offline

 

#2 2010-05-18 17:40:53

Hayato Fugitsu

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie na LD PD

Prawie takie same podanie co napisał Michael Game


Hayato Fugitsu-Japończyk, który przyjechał do Los Santos w poszukiwaniu pieniędzy. Były komendant LSPD. Obecnie funkcjonariusz BOR.

Offline

 

#3 2010-05-18 18:39:21

Matthew Base

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-12
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie na LD PD

To podanie nie zostalo napisane przez Ciebie znalazlem takie cos: "Mały Mike zawsze interesował się Policja". Podanie Odrzucone

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sony-ericsson24.pun.pl www.pokebattlearena.pun.pl www.narutoxgra.pun.pl www.wol.pun.pl www.powerrangers.pun.pl