#1 2010-05-16 20:32:56

Gieorgij_Lwow

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 9
Punktów :   

Przebudowa willi Rosyjskiej Mafii

Chciałby aby w mojej willi coś sie pozmieniało:

1.Dodanie Turismo oraz 2 motorów.
2.Do mojej willi nikt nie może wejść to jest straszna lipa jakby mógł ktoś to zmienić.
3.Mój skin nie wygląda jak bym był z ruskiej mafii proszę o zmianę skina. Skin Ricarda_Alves'a pasuje do ruskiej mafii proszę o zamianę go.

Mam nadzieję że tą sprawą zajmie się Antonio Epuerta bo to jest jedyny admin który stara się zrobić coś dobrego dla tego serwa i zawsze służy pomocą.
Z góry dziękuje !!!

Ostatnio edytowany przez Gieorgij_Lwow (2010-05-16 20:45:17)

Offline

 

#2 2010-05-16 20:35:18

Ricardo_Alves

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przebudowa willi Rosyjskiej Mafii

no... weźcie coś mu dodajcie bo to za przeproszeniem burdel nie baza mafii ;/ po drugie wejść nie da ;/ bug ;/

Offline

 

#3 2010-05-16 21:01:35

Antonio Epuerta

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przebudowa willi Rosyjskiej Mafii

Pisze tak, jutro bedziesz miał auta i skin zmieniony ale jeśli chodzi o wille to nie my decydujemy jaką masz tylko taka baza i jeśli masz jakiś pomysł na edytowanie pisz do Base on także dba o serwa i jest odpowiedzialnym adminem a to że akurat się nie możesz z nim dogadać jest wasza sprawa.Ale  przyjąłem do wiadomosci, że zależy ci na wyglądzie i upiększeniu tej frakcji .Pogadam z nim o tej willi.Jeśli chodzi o podmiane skinu to nie zgodzimy się z tym poniewaz na kazdym serwie jest tak jak u nas, możemy Ci ewentualnie podmienic, lecz Alves zachowa swój skin.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.racer.pun.pl www.write.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.vos.pun.pl www.bn.pun.pl