#1 2010-05-16 09:29:27

Marcus_Hanson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 3
Punktów :   

Podanie o Lidera Grove Street

IC:


Imię: Marcus

Nazwisko: Hanson

Wiek: 21lat

Pochodzenie: Los Santos

Rasa: Amerykanin (Czarny Murzyn)

BIOGRAFIA:

Już od małego chłopiec marzył o tym by być w szeregach swoich starszych Nygusów ,którzy bronią dzielnice przed najazdami. Jako 12latek brał już udział w pierwszej swojej strzelaninie bronić dzielnicy Grove Street .Rodzice Amy i Ron Hanson (Rodzice Marcusa)Nie mieli ciekawego życia mianowicie Panna Amy Hanson cierpiała na okrutna chorobą mianowicie raka piersi .Wieku 32lat zostawiła męża i jedynego swojego synka Marcusa.
Ojciec na wieść o śmierci swojej żony wpadł w alkoholizm i zapił się na śmierć ,chłopiec został sam.Ale umiał o siebie zadbać i stworzyć sobie godne warunki do życia,lecz kiedy brakowało pieniędzy na jedzenie odważył się zapukać do najgroźniejszego gangstera na dzielnicy.Bruno tak mu było na imię zaprosił młodzieńca do domu i zaproponował mu aby włączył się do rodzinny Willson i został członkiem gangu.Marcus się ucieszył i podjoł  propozycje.Przez pierwszy rok Marcus handlował i zabijał dla Bruno byli ze sobą zżyci jak bracia Po jakimś czasie Bruno kazał wszystkim spakować gnaty i ruszyć na dzielnice Blood'z . Była okrutna strzelanina Bruno oberwał w brzuch ,Marcus podleciał chwyciła go lecz Bruno coraz bardziej się wykrwawiał wiedząc że umże.Powiedział do Marcusa obiecaj mi, że zajmiesz się moją dzielnicą i zemścisz się za mnie! Marcus podał mu dłoń i rzekł Niiga pomszczę cię i zajmę się naszymi chłopakami.Po czym Bruno zmarł


    Zarys historii gangu Grove Street:


Grove Street - gang uliczny z Los Santos, jeden z największych w USA, powstały w 1956 roku. Na początku gang zajmował się napadami, kradzieżami i zwalczaniem wrogich gangów. W szczytowym dla siebie okresie gang liczył sobie ponad 20 członków, a jego dochody ze sprzedaży narkotyków oraz innych nielegalnych interesów osiągnęły setki milionów dolarów. W 2010 roku gang ten został przeformowany bo głową rodziny został inny członek gangu.
Rozpoznawalnym kolorem Grove Street jest to zielony gangsterzy ubierają barwy zielony dla szacunku do siebie jak i do dzielnicy miedzy innymi bandany,szerokie spodnie,duże bluzy oraz tatuaże symbolizujące więź dao Grove . Jeśli ktoś nie powołany ubrał by się w barwy G.S został by po prostu zastrzelony przez członków gangu. Tylko wybrani mogą wkroczyć w teren gangu.
Zielony - Kolor, który symbolizuje dzielnicę i rodzinę, oznacza również przynależność do gangu  Grove Street. Każdy członek gangu, nigdy nie rozstaje się ze swoją barwą, broni jej za wszelką cenę, jest gotów za nią zginąć. Zieloni żołnierze nigdy, nikomu nie dadzą powiedzieć złego słowa na temat zielonych barw. Jednak jeżeli do tego już dojdzie, osoba, która obraziła tą oto barwę zostanie bardzo, ale to bardzo srogo ukarana.



http://i43.tinypic.com/copw3.jpg

Wrogowie:


Aby obrazić swoich wrogów Gangsterzy malują po grafach innego gangu. To znak zniewagi  i braku szacunku do innych ugrupowań ,również przebywanie na cudzym terytorium może wzbudzić atak oraz zniewagę gangu.

http://i40.tinypic.com/9ll448.jpg

http://i40.tinypic.com/1zlu74n.jpg


http://i40.tinypic.com/zu1tgk.jpg


CV:

Szanowny Panie Administratorze,

Ogłoszenie o Lidera Grove Street zainteresowało mnie ,ponieważ od paru lat jestem w pełni samodzielnym uczonym,spełniam wszystkie warunki podane w pańskim anonesie i zawsze chciałem pracować jako Lider Gangu.Wierzę że moja rzetelność i umiejętności okażą się bardzo przydatne w kierowaniu terytorium Los Santos,którego osiągniecia znam i cenie.

Złożenie CV nie mówi o mnie wszystkiego.Moi przełożeni nie raz podkreślali fakt że nadaje się na bardzo wysokie stanowisko i zasługuje na pełne zaufanie.Jestem pewien ,że podołam obowiąską na stanowisku Lidera Grove Street.


Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury i umożiwienie mi tego stanowiska.

Łączę wyrazy szacunku

                                  Marcus_Hanson

OOC:


Podstawowe pojęcia:

IC- Czat dotyczący postaci .

OOC- Czat nie dotyczący gry .

DM- Zabijanie osób trzecich bez podstawy.

MG- wykorzystanie informacji OOC w IC.

RK- Czysta zemsta .

CK- zabicie za pomocą auta.

PG- wymuszanie akcji RP.

SK- Zabicie Sprayem.

RP- Odgrywanie realnego życia.

BH- Skakanie bez przerwy aby szybciej dojść do celu.

Imię: Marcin

Wiek: 18lat 12/04/1992

Gram: o koło 4h minimum max 7h

Moje wady: Nie lubię tych ,którzy się podlizują!

Moje zalety: Cierpliwy,uczynny,przydatny,pomocny!

Offline

 

#2 2010-05-16 09:37:15

Angello_Ricore

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie o Lidera Grove Street

Spoko...Lecz myśle ze nie pisales tego sam Ale jestem na TAK


GROVE STREET FAMILIES 


David Gomez [ Online ] ( Administrator: Head Admin )

Offline

 

#3 2010-05-16 09:40:14

Matthew Base

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-12
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie o Lidera Grove Street

Ok Przyjęty

Offline

 

#4 2010-05-16 13:15:56

John_Strikes

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 35
Punktów :   

Re: Podanie o Lidera Grove Street

Niby LD GS już jest a każde podanie na LD GS "Przyjęty" kurde... Sami LD GS? -.-


Prezydent stanu San Andreas John_Strikes.
Rekrutacja do Rządu
Cennik Rządowy
Nowy Cennik Licencji

Offline

 

#5 2010-05-16 14:45:51

Lucas Combine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podanie o Lidera Grove Street

Nie rozwinąłeś skrótów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sony-ericsson24.pun.pl www.heroesfactory.pun.pl www.narutoxgra.pun.pl www.powerrangers.pun.pl www.pokebattlearena.pun.pl